World of Warsztat

Uwaga! Informacje na tej stronie mają ponad 5 lat. Nadal je udostępniam, ale prawdopodobnie nie odzwierciedlają one mojej aktualnej wiedzy ani przekonań.

# World of Warsztat

Fri
18
Mar 2005

Odbył się dzisiaj poważny test testowej wersji gry WoW (znanej też jako SQ2). Jest to gra MMORPG w realiach Warszat Fantasy, którą pisze Rysiio, a ja, spax i dxOne wspieramy swoją grafiką, projektowaniem, mapami i innymi pracami pomocniczymi.

Test wypadł bardzo pozytywnie. Gra się świetnie. Gra jest już praktycznie na ukończeniu - da się chodzić, walczyć, wydobywać, budować itd. Szczególnie to budowanie bloków, schodów i wielopoziomowych budynków robi wrażenie. Serwer działa jeszcze bardzo niestabilnie, ale ogólnie gra jest super i Rysiiowi należą się wielkie gratulacje.

To wszystko jest jeszcze w przygotowaniu, więc panuje wielka prowizorka i nie ma żadnej oficjalnej strony. Dla zainteresowanych mogę jednak podać garść linków (zapewne nie pozostaną aktualne zbyt długo):

Serwer mam tylko ja i Rysiio. Stał u mnie przez wiele godzin, a teraz go wyłączam, tak że na razie już sobie nie pogramy. Pracujemy dalej - mamy nadzieję na wersje finalną alfa jeszcze przed konferencją. Wszystko jest na dobrej drodze :)

Comments | Share

Comments

STAT NO AD
[Stat] [STAT NO AD] [Download] [Dropbox] [pub] [Mirror] [Privacy policy]
Copyright © 2004-2019