Entries for tag "events", ordered from most recent. Entry count: 140.
# GDC 2008 - Prezentacje
Sun
02
Mar 2008
W Sieci można już znaleźć niektóre prezentacje z wykładów, jakie odbyły się na niedawnej, tegorocznej Game Developers Conference. Poszukiwania można zacząć od oficjalnej listy prezentacji na stronie konferencji, ale najlepiej chyba śledzić ten wątek naszego forum i podążąć linkami które są tam umieszczane, linkami z tych linków itd.
Naprawdę warto pościągać i poczytać te prezentacje. Nawet jeśli nie zawsze wszystko jest zrozumiałe, to ich przeglądanie jest bardzo motywujące i inspirujące :)
# IGK 2008 - Rejestrujemy się
Sat
01
Mar 2008
Do 14 marca jest czas na wnoszenie opłat, a więc pewnie też na rejestrację na tegoroczną konferencję IGK 2008 w Akademii Podlaskiej w Siedlcach. Jeszcze nie wiadomo, jakie dokładnie będą referaty, aczkolwiek o napisaniu czegoś ciekawgo wspomnieli już Riddlemaster, mINA87 i firma Codeminion. Przelew robimy tylko na kwotę 70 zł - za sam udział w konferencji. Za noclegi i posiłki płacimy dopiero na miejscu. Organizatorzy poinformowali nas na forum, że mimo tylko dwóch noclegów do wyboru w formularzu rejestracyjnym, na tą trzecią, najważniejszą noc - z niedzieli na poniedziałek - będzie można sobie dokupić nocleg i to bez wcześniejszej rezerwacji.
Ważne linki:
Comments | #events #warsztat #igk Share
# Game Developers Conference 2008
Sun
17
Feb 2008
Jutro w San Francisco rozpoczyna się konferencja GDC 2008. Myślę, że warto śledzić wieści na temat tej największej konferencji z branży. W planie jest ogromna ilość różnorodnych prezentacji - godzinnych wykładów lub całodniowych tutoriali - a także różne imprezy i inne wydarzenia (zobaczcie choćby opis "Destroy All Developers" :) Prezentacji ani nagrań ze wszystkich tych wydarzeń nie udostępnią pewnie za darmo w Internecie, ale trzeba wypatrywać publikacji wybranych materiałów. Jakieś na pewno się pojawią, jako że na Google można znaleźć niejeden PDF z poprzednich edycji GDC.
# Wesołych Świąt
Sun
23
Dec 2007
Chciałbym ułożyć jakieś ładne życzenia, ale nie potrafię, a nie chcę kopiować gotowych. Dlatego życzę wam wszystkim po prostu WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!
Comments | #life #events Share
# 2007 NVIDIA Developer Survey
Thu
22
Nov 2007
Firma nVidia przeprowadza wielką ankietę pośród programistów - 2007 NVIDIA Developer Survey. Pytań jest dużo, ale są bardzo ciekawe. Ponadto do wygrania są 3 karty GeForce 8 i 10 książek GPU Gems 3. Szansa na ich wygranie nie jest duża, jeśli wziąć pod uwagę, że to akcja ogólnoświatowa, ale myślę że mimo tego warto poddać tej ważnej korporacji swoje sugestie na temat ich narzędzi i kierunków rozwoju.
# Wszystkiego najlepszego wszystkim programistom
Thu
13
Sep 2007
Dziś jest 256. dzień roku, czyli dzień programisty. Z tej okazji składam wszystkim programującym, obojętnie co i w czym piszą, najlepsze życzenia - dużo kodu, mało błędów, dużo czasu i skończonych projektów, a tym starszym również dobrych pieniędzy z robienia tego co lubią i umiejętności pogodzenia programowania z innymi sferami życia (tak żeby programowanie przez nie nie ucierpiało :) Niech kod będzie z wami! 0x100 lat.
# World Cyber Games 2007
Tue
04
Sep 2007
W sobotę, 1 września, odbyły się polskie finały World Cyber Games 2007. Byłem tam (z resztą nie sam), pokibicowałem rozgrywkom w StarCraft i właśnie wrzuciłem swoje fotki - Galeria - WCG 2007. Więcej informacji, fotek i replaye znajdziecie na Forum NetWars.
Moja strona nie działała przez ostatnie dni, bo zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przenosili serwer. Potem trzeba było jeszcze wpisać nowy IP do konfiguracji DNS i poczekać aż się rozpropaguje. Przy okazji straciłem jedną notkę i kilka dni statystyk w STAT NO AD, bo skopiowali bazę danych z 29 sierpnia - ale to nic, jestem już do tego przyzwyczajony. Notkę udało się odzyskać dzięki Google Cache.
Comments | #games #events #gallery Share
# BlizzCon
Sat
04
Aug 2007

Trwa właśnie BlizzCon - konferencja firmy Blizzard. Warto śledzić stronę, chociażby żeby zobaczyć galerię zdjęć, kiedy już się pojawi.