Entries for tag "events", ordered from most recent. Entry count: 140.
# IGK 2007 - po konferencji - moje materiały
Fri
30
Mar 2007
Tym razem publikuję moje materiały na temat minionej konferencji IGK:
Comments | #gallery #productions #events #igk #warsztat Share
# IGK 2007 - po konferencji #2
Wed
28
Mar 2007
Byłbym zapomniał - oto nowa garść linków do materiałów z konferencji IGK 2007:
Jutro wrzucę jakieś swoje fotki, a wkrótce powstanie relacja.
Comments | #video #gallery #igk #warsztat #events Share
# IGK 2007 - po konferencji #1
Mon
26
Mar 2007
IV Ogólnopolska Konferencja Inżynierii Gier Komputerowych dobiegła końca. Było super! Wygłosiłem z artpozem referat, a drużyną w składzie: ja, Krzysiek K, ayufan, gemGreg zajęliśmy I miejsce w konkursie Compo. Przede wszystkim jednak byli fantastyczni ludzie, wspaniała atmosfera, dużo wiedzy i dużo tego wszystkiego, co trudno opisać słowami. Dość powiedzieć, że dwóm szczególnie fajnym osobom zawdzięczam szczerą i ważną dla mnie rozmowę (pozdro!).
Wracając na ziemię: Wszystkim zainteresowanym podaję pierwszą garść linków z materiałami z konferencji:
Myślę o napisaniu relacji z konferencji. Na razie jednak idę spać... :)
Comments | #warsztat #events #igk #gallery Share
# Jutro konferencja!
Thu
22
Mar 2007
Wiem że i wy doskonale o tym wiecie, ale i tak nie mogę tego nie napisać :) Już jutro konferencja! Wszystkim uczestnikom wypada życzyć szczęśliwej podróży, szerokiej drogi (ewentualnie prostych torów, zależnie od środka lokomocji :) miłego pobytu i sukcesów na Compo, a reszcie pozostaje czekać na nasze relacje. Będziemy w kontakcie, więc śledźcie kanał i forum :) Mam nadzieję, że tak jak poprzednio organizacja spisze się bardzo dobrze, ludzie będą fajni i miło spędzimy ten czas. Do zobaczenia w realu, w Siedlcach! :)
Comments | #warsztat #igk #events Share
# IGK 2007 - Agenda
Wed
28
Feb 2007
Na stronie Konferencji Inżynierii Gier Komputerowych pojawiła się Agenda. Tym samym nie jest już tajemnicą, że razem z artpozem przygotowaliśmy referat zatytułowany "Efektywne metody usuwania błędów z kodu gry komputerowej".
Oprócz tego możemy tam przeczytać, że impreza zacznie się wcześniej niż rok temu, bo już o 14:30. W piątek będą aż 4 prezentacje firm - zapowiada się ciekawie. W sobotę jak zwykle będą wygłaszane referaty. Jest ich mniej niż ostatnio. Nie wiem czy to uczestnicy się nie spisali, czy też organizatorzy postawili na jakość a nie na ilość. W każdym razie ma to swoją dobrą stronę - jest tylko jedna sesja zamiast dwóch równoległych. Na podstawie tematów można podejrzewać, że większość wykładów będzie ciekawa i na temat. W niedzielę natomiast na pisanie pracy konkursowej będzie aż 8 godzin i 45 minut!
Comments | #events #warsztat #igk Share
# John Carmack o nowinkach
Wed
17
Jan 2007
EDIT: Dłuższy wywiad: CES 2007: John Carmack And Todd Hollenshead Speak.
Choć sam aktualnie nie gram World of Warcraft (a -60% DP wciąż mnie męczy :) nie mogę nie wspomnieć o wydarzeniu, które odnotował nawet Teleexpress. Otóż wczoraj miała miejsce premiera dodatku do najpopularniejszego MMORPG-a na świecie - The Burning Crusade. Jak przystało na Blizzard, gra jest od razu do kupienia na całym świecie, także w Polsce.
Comments | #events #games #web Share
# Dzień Programisty
Thu
14
Sep 2006
Jako że u mnie jest dopiero 17:40 w środę, 13 września, nie będzie chyba za późno jeśli teraz złożę wszystkim kodującym czytelnikom mojego bloga najlepsze życzenia. Zapytacie z jakiej to okazji? Otóż dzisiaj jest 256. dzień roku, czyli dzień programisty!
Comments | #events #humor Share
# Wspominki
Wed
24
May 2006
Jeśli ktoś chce sobie powspominać:
Poza tym: