Mon
16
Jun 2008
Stało się. Obroniłem pracę magisterską. Temat: "Architektura i implementacja silnika grafiki trójwymiarowej". Od dziś nie jestem już student, tylko wyżej wykształcony magister inżynier informatyk :) Tysiące myśli, radości ale i smutków, wspomnień ale i nadziei... Nie ma sensu ich wymieniać. Zobaczymy, co dalej przyniesie los.
Comments | #studies #life Share