Sat
12
Jul 2008
Dawno nie pisałem tu nic konkretnego. Co u mnie nowego? Właściwie wszystko. Mieszkam teraz w Warszawie i pracuję jako programista w Metropolis Software. Nie jest tajemnicą, że projekt który obecnie tworzymy to strzelanka zatytułowana They.