Sun
20
Jul 2008
Ukazała się oficjalna zapowiedź gry Aqua Fish 2, którą pisałem przez ostatnie miesiące. Konkretnie to ja byłem programistą, grafikę stworzył gemGreg, muzykę i dźwięki Mimper, a wydawcą jest firma Play. Gra wkrótce będzie dostępna w sklepach, zapewne w przystępnej cenie :D Ma niskie wymagania sprzętowe (nie używa shaderów). Jest adresowana dla dzieci. Właściwie należy do gatunku Pacmana :) Gracz steruje rybką, która pływa między przeszkodami, zbiera punkty i dodatkowe przedmioty, a unika wrogich stworów (albo je niszczy). Grafika jest trójwymiarowa i kolorowa. Gra toczy się w 6 różnych titlesetach.
Na YouTube jest do obejrzenia filmik z gry:
Comments | #games #productions #video Share