Sun
07
Sep 2008
W poprzedni weekend byliśmy - ja i dwóch chłopaków z Vexillium - j00ru i Oshogbo - na polskich finałach WCG 2008 - World Cyber Games, które odbyły się w CH Blue City w Warszawie. Kibicowaliśmy rozgrywkom w StarCraft. Gratulujemy zwycięstwa Draco! Więcej info o imprezie: Polskie finały WCG 2008 - minuta po minucie, Forum NetWars. Relacja z naszego wypadu autorstwa Oshogbo: WCG. Moja fotorelacja - WCG 2008.
Moja druga nowa galeria przedstawia Bielany - dzielnicę, na której obecnie mieszkam. Tu jest bardzo pięknie i zielono. Kto odwiedzając Warszawę ogląda tylko brudne, zatłoczone, betonowe centrum, ten nie wie, jak naprawdę wygląda to miasto :)
Comments | #gallery #events #life Share