3h Compo - świnie i krowy

Uwaga! Informacje na tej stronie mają ponad 5 lat. Nadal je udostępniam, ale prawdopodobnie nie odzwierciedlają one mojej aktualnej wiedzy ani przekonań.

Thu
19
Mar 2009

W ostatnią niedzielę odbyła się 3-godzinna edycja warsztatowego konkursu Compo. Jej organizacją zajął się meehav. W ciągu tak krótkiego czasu do napisania - praktycznie od zera - była gra, w której występują krowa i świnia (temat został wylosowany z tej listy). Wziąłem udział, napisałem prostą symulację hodowania krów i świń (można im kupować trawę i błoto, a zarabiać dojąc oraz - kiedy dorosną - oddając do rzeźni) i zająłem trzecie miejsce. Grafikę też trzeba było zrobić samemu i w czasie konkursu, dlatego moja praca wygląda tak jak wygląda :)

GameIn3h - Krowy i świnie

Taki konkurs to ciekawe przeżycie i wielkie emocje, a takie szybkie pisanie to umiejętność, która przydaje się nie tylko w Compo, ale i w pracy i w domu. Przy okazji przed konkursem przygotowałem sobie fajny, minimalistyczny framework Direct3D i renderer 2D. Nie jest jeszcze skończony i ma błędy, ale postaram się go wkrótce dopracować.

Zobacz też:

Comments | #compo #warsztat #events Share

Comments

[Download] [Dropbox] [pub] [Mirror] [Privacy policy]
Copyright © 2004-2021