Sun
03
May 2009
Na długi weekend pojechałem z przyjaciółmi do wsi o nazwie Jatno. Nie zna jej żadna mapa z wyjątkiem zumi.pl, wszystkie pokazują tam środek lasu :) Było super, a do mojej Galerii dodałem właśnie kilka zdjęć z tej wycieczki. Szczególnie podoba mi się to:
Ciekawe jest, że ogień ogniska wygląda zupełnie inaczej z różnym czasem naświetlania. Gdyby to był render, to powstałoby pytanie, który z tych dwóch efektów jest bardziej realistyczny ;)
Comments | #life #gallery Share