Sat
06
May 2006
III Ogólnopolska Konferencja inżynierii gier komputerowych zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy zamieścili ostatnio listę uczestników oraz zaktualizowany plan. Zapowiada się ciekawie...
EDIT: Zbieramy ludzi do drużyny na konkurs! Zabieram swój framework - lipny bo lipny, nie wiem ile zdążę do niego dokodzić, ale zawsze to jakiś. Kto chce dołączyć?
EDIT: Powyższe już nieaktualne - mamy drużynę w komplecie :D
Comments | #events #warsztat #igk Share