Mon
22
May 2006
Konferencja inżynierii gier komputerowych dobiegła końca. Było wspaniale. Były wprawdzie drobne niedopatrzenia organizacyjne, wygłosiłem średnio ambitny referat, zająłem w konkursie razem z resztą drużyny drugie miejsce... od końca i "wygrałem" numer Software Developer's Journal. Ale nie o to chodzi. Było super, bo znowu się spotkaliśmy, bo byli fajni ludzie. Nie było wprawdzie wielu, ale ci co byli też byli fajni :) To jest pewnie wszystko kwestia podejścia, ale przecież czy nie o to chodzi, żeby podchodzić pozytywnie? Pozdrawiam wszystkich uczestników i do zobaczenia w realu za rok!
Tymczasem pozostaje tylko powrót do domu i do szarej codzienności. Znowu huśtawki nastrojów i zwykłe życie. Poza tym zbliża się sesja. Jedyna nadzieja, że znajdę czas i ochotę, aby popisać coś ciekawego. No cóż... Zobaczymy, jak to się wszystko dalej potoczy...
PS: Szczególne pozdrowienia dla Krzyśka K. - nawet nie wiesz, jak dużo mniej lub bardziej świadomie mnie nauczyłeś :)
Comments | #events #warsztat #igk Share