Neostrada od Netii?

Uwaga! Informacje na tej stronie mają ponad 5 lat. Nadal je udostępniam, ale prawdopodobnie nie odzwierciedlają one mojej aktualnej wiedzy ani przekonań.

Tue
30
Jan 2007

Wygląda na to, że jesteśmy właśnie świadkami sporych zmian w dostępnych w Polsce ofertach stałego dostępu do Internetu. Nie wnikając w genezę całego tego zamieszania myślę sobie, że może wartoby stać się też ich uczestnikiem?

Z tego co udało mi się dotychczas wy-Google-ać wynika, że w związku z jakąśtam zmianą w regulaminie abonent ma prawo wypowiedzieć umowę na Neostradę TP do 14 lutego 2007 i wtedy też (albo kiedy skończy mu się umowa w normalny sposób) może przejść na ofertę jednej z firm konkurencyjnych. Pośród nich najlepszą chyba (jeśli nie jedyną sensowną) ma Netia - oferta promocyjna, oferta zwykła. Łącza używają tej samej technologii ADSL, są nieco tańsze i nie mają limitu transferu.

Problem jest tylko taki, że cała ta sprawa jest bardzo świeża, rozwija się bardzo szybko i nie do końca można być pewnym, jak to wszystko sprawdzi się w praktyce. Do tego dochodzi czas, jaki musi upłynąć zanim Google skataloguje nowe tematy z forów. Najbardziej brakuje opinii od kogokolwiek, kto już skorzystałby z tych konkurenycjnych ofert, szczególnie w kwestii realnej szybkości i niezwodności takiego łącza. Może wiecie coś więcej na ten temat? Piszcie w komentarzach :)

Comments | #web #shopping Share

Comments

[Download] [Dropbox] [pub] [Mirror] [Privacy policy]
Copyright © 2004-2021